HemenVilla.com Villa Kiralama

Öncelikle hemenvilla.com web sayfamıza tekrar hoşgeldiniz !

 

www.hemenvilla.com bir Hemen Villa Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve Job König GmbH & Co.KG firmasının ortak kuruluşudur. Villa kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.hemenvilla.com internet sitesidir. Bu web sayfasının daha değişik dillerdeki versiyonları yapım aşamasındadır. Yabancı yatırımcının Türkiye'deki yatırımı için yaşadığı ülkede kredi sağlayan ve uluslararası kredi kuruluşları tarafından yetkilendirme belgesine sahip olan Job König GmbH & Co KG firmamız aynı anda Uluslararası Gayrimenkul ve Finans sektöründe hizmet vermektedir.

 

Bu sunumlarda yer alan tüm villaların güncel fiyat ve bilgileri www.hemenvilla.com sayfamızda bulunmaktadır. Faaliyet alanımız sadece tatil amaçlı daire, ev ve özel villaların kısa süreli kiralanmasının organizasyonudur.

 

Misyonumuz ve vizyonumuz

 

hemenvilla.com, Ege ve Akdeniz sahil bölgelerinden özenle seçilmiş tatil evlerini misafirlerine sunmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi misafir memnuniyetini sağlayıp size unutulmaz bir villa tatili deneyimi yaşatmaktır, çünkü biz biliyoruz ki bir mutlu misafir on tane misafire bizi tavsiye edecektir. Firmamız, portföyünü genişletmek konusunda çok seçicidir ve sadece “sorunsuz” tatil evleri ve “sorunsuz” ev sahipleri ile birlikte çalışmaktadır.

Hemen Villa Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti olarak, müşteri memnuniyetini önemsemekle birlikte, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktadır ve kaliteden taviz vermeden hizmet sunduğu için turizm sektöründe dürüst ve güvenilir imajı ile hak ettiği yeri almıştır.

Şimdiden iyi Tatiller dileriz ..........

 

Şirket Ünvanımız: Hemen Villa Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.

Adres: Şair Eşref Bulvarı No:28, Sınmaz Boyalı İş Merkezi K:3 D:5 Çankaya - İZMİR

Vergi Dairesi: Kordon

Vergi No: 4610475015

Copyright HemenVilla.com © 2014. Bilcom Bilgisayar